Podoba Ci się to, co robimy? Dorzuć się do wirtualnej puszki!

Aktualności

24h Wielka Sowa – 2 godziny przed startem

Jesteśmy ogromnie wzruszeni i niesamowicie szczęśliwi, że końcówka roku 2021 wygląda właśnie tak, jak wygląda! 24-godzinny bieg na Wielką Sowę jeszcze się nie rozpoczął, a nam już udało się zebrać więcej pieniędzy, niż zakładaliśmy!

Na zbiórce mamy już prawie 30 tysięcy złotych! Bardzo dziękujemy każdej z 300 osób, które zdecydowały się wesprzeć naszą zrzutkę i pomóc w zbieraniu pieniędzy na wózki, których będziemy używać podczas górskich wypraw.

Nie ustajemy w dopingowaniu!

O 15:00 Ula i Łukasz zaczynają wielki bieg, a Wy ciągle możecie kibicować online – na wydarzeniu co chwilę pojawiają się nowe przedmioty, które możecie licytować i tym samym dorzucać się do zbiórki!

STREFA KIBICOWANIA NA WIELKIEJ SOWIE

fot. Marcin Trzpiot

Na zamieszczonej mapce widzicie trasę, po której będą biegać Ula i Łukasz – możecie się do nich przyłączyć i potowarzyszyć im przez dowolny kawałek trasy – pamiętajcie przy tym, że robicie to na własną odpowiedzialność.
Jeśli nie biegasz tak szybko jak oni, ale idea jest Ci bliska i chcesz z nimi przez chwilę być – zwolnimy tempo i wspólnie się przejdziemy.
Zapraszamy!

A gdzie można z nami kibicować? Na trasie znajdziecie nas w trzech punktach:

  • Przelęcz Jugowska – tutaj odbędzie się start i finał biegu i to właśnie tutaj rozstawiamy nasz główny punkt, który będzie czynny przez 24 godziny, czyli przez cały bieg. Znajdziecie tu ciasto, ciepłą herbatę i kawę.
  • Kozie Siodło – tutaj koło wiaty rozpalimy ognisko. Na tym punkcie spotkacie naszych wolontariuszy do północy.
  • Wielka Sowa – na szczycie Wielkiej Sowy zapraszamy do dołączenia do naszego ogniska. Będziecie mogli nas tam spotkać do godziny 1:00 w nocy oraz od 11:00 w Nowy Rok.

Ważne!

Pamiętajcie, żeby ciepło się ubrać – may polecamy „na cebulkę”. A jeśli macie raczki – weźcie koniecznie, może być ślisko!
Koniecznie zapoznajcie się też z REGULAMINEM WYDARZENIA

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na szlaku! 

fot. Tomasz Hajdamowicz

Organizatorami wydarzenia są grupa biegowa WawrzynTeam, Gmina i Miasto Pieszyce, Fundacja Ładne Historie oraz projekt Bliżej Gór. 

Kontakt w sprawie wydarzenia: fundacja@ladnehistorie.pl