OTWARTE WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 
6 czerwca – 5 września 2023
Polna Droga 2, Świdnica

5 młodych osób w triumfalnym geście trzyma nad głowami deskorolki.
fot. Kalina Żaczek

Skatepark ’23

SKATEPARK’23 to cykl otwartych warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbywać się będą regularnie w każdy wtorek i czwartek aż do końca sierpnia w godz. 16:30-19:30 przy ulicy Polna Droga nad zalewem Witoszówka. Dwa razy w tygodniu będziecie mieć szansę spotkać się z pasjonatami takich dyscyplin jak skateboarding, rolkarstwo i jazda na hulajnodze.Rozpoczynamy trzeci sezon przy Polnej Drodze 2! Akcja pod nazwą SKATEPARK ’23 rozpocznie się 6 czerwca i obejmie cykl otwartych sportowych warsztatów dla dzieci i młodzieży, w każdy wtorek i czwartek aż do końca sierpnia w godz. 16:30-19:30. Co tydzień młodzież świdnicka będzie miała szansę spotkać się z pasjonatami takich dyscyplin jak skateboarding, rolkarstwo, hulajnoga, wrotkarstwo, jazda na rowerze oraz street art.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników/czek na zajęciach obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Każdorazowo na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej.

Realizacja zajęć jest zależna od pogody. W przypadku deszczu/niekorzystnej prognozy lub mokrego po deszczu terenu skateparku zajęcia będą przekładane na inny termin, o czym będziemy informować na naszym fanpage’u Lato na podwórku.

Co zabrać ze sobą?

Sprzęt, tj. rolki, deskę lub hulajnogę, kask, podpisaną zgodę rodzica(!!!), coś do picia, dobry humor i mnóstwo pozytywnej energii i chęci do nauki!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ: SIERPIEŃ

  • 1.08. – wtorek – rolki,
  • 3.08. – czwartek – deskorolka,
  • 8.08. – wtorek – rolki,
  • 10.08. – czwartek – deskorolka,
  • 17.08. – czwartek – deskorolka,
  • 22.08. – wtorek – hulajnoga i rolki,
  • 24.08. – czwartek – hulajnoga,
  • 25.08 piątek – deskorolka,
  • 29.08. – wtorek – hulajnoga,
  • 31.08. – czwartek – hulajnoga.

ZAPISY NA ZAJĘCIA: SIERPIEŃ

Poniżej znajdują się linki do formularzy – wybieramy te warsztaty, na które chcemy się zapisać; wypełniamy formularz, a następnie dostaniemy informację zwrotną – tam będzie m.in. regulamin (To ważne! Trzeba się z nim zapoznać!) oraz zgoda rodzica – to drukujemy, rodzice MUSZĄ zgodę podpisać. W dzień warsztatów przychodzimy na określoną godzinę na zajęcia.

REGULAMIN ZAJĘĆ:


ВІДКРИТІ МАЙСТЕРНІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
6 червня – 5 вересня 2023
Polna Droga 2, м. Свідниця

Uśmiechnięta grupa młodych osób pozuje na skateparku. Na nogach mają wrotki i rolki, a na głowach kaski.
fot. Kalina Żaczek

Скейтпарк ’23

Розпочинаємо другий сезон на Polna Droga2! Акція під назвою СКЕЙТПАРК ’22 розпочнеться 2 червня і включатиме серію відкритих спортивних занять для дітей та юнацтва щовівторка та четверга до кінця серпня від 16:30-19:30. Щотижня молодь Свідниці матиме нагоду зустрітися з ентузіастами таких дисциплін, як кейтбординг, катання на роликах, самокаті, велоспорт та вуличне мистецтво.

Цього року він буде ще більш насиченим – ми збираємося двічі на тиждень, у вівторок та четвер у другій половині дня, на заняття з інструкторами, які поділяться своєю пристрастю та навичками, адаптуючи заняття до рівня групи. З огляду на безпеку та комфорт учасників/иць кількість місць обмежена. Усі заходи безкоштовні. Кожного разу для участі необхідна реєстрація через форму заявки, яка доступна у заході в профілі Lato na podwórku.

Реалізація заходів залежить від погоди. У разі дощу / несприятливого прогнозу або вологості після дощу на території скейтпарку заняття будуть перенесені на іншу дату, про що ми повідомимо на нашій фан-сторінці Lato na podwórku.


Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.

Działanie dofinansowane jest ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2023 rok
wartość finansowania: 60,000,00 PLN; całkowita wartość projektu: 68 820,00 PLN

Facebook: https://www.facebook.com/LatoNaPodworku/
Instagram: https://www.instagram.com/LatoNaPodworku/

Logo miasta Świdnica
Herb miasta Świdnica