Podoba Ci się to, co robimy? Dorzuć się do wirtualnej puszki!

Aktualności

WBO na Grunwaldzie, czyli jak zacząć działać skutecznie? Narada sąsiedzka #3

Mobilizacja sąsiedzka na liście naszych priorytetów ma wysoką pozycję, dlatego nie zwalniamy tempa. Zapraszamy na kolejną jesienną naradę: WBO na Grunwaldzie, czyli jak zacząć działać skutecznie? Już 23. 11 (wtorek) o godz. 17.30-19.00

Zdjęcie z widokiem na Sedesowiec. Dolna jego część zasłonięta jest przez drzewa.
fot. Marta Sobala

Przyjdźcie do nas na otwartą dyskusję i rozgrzewającą herbatę. Zastanowimy się, jak planować przyszłe projekty i jak wzmacniać współuczestnictwo sąsiedzkie. Poszukamy odpowiedzi, jak diagnozować potrzeby mieszkańców i jakiego typu projekty i gdzie na osiedlu są najbardziej potrzebne. Pomyślimy, które partnerstwa warto zacieśnić lub zawrzeć, aby wygrywać projekty międzyosiedlowe. Zależy nam na realizacji skutecznych działań promocyjnych i frekwencyjnych, aby zgłoszone projekty WBO z Grunwaldu miały szansę wygrywać.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mieszkanki i mieszkańców osiedla, liderów projektów z Grunwaldu z tegorocznej i poprzednich edycji, brać studencką i innych użytkowników osiedla, którym zależy na tym fragmencie miasta.

Trzy białe budynki o charakterystycznych, zaokrąglonych oknach - tak zwany wrocławski Manhattan. Za nimi błękitne niebo, delikatnie zachmurzone. U dołu korony drzew i przewody elektryczne.
fot. Marta Sobala

Nasz cel to zbudowanie zespołu osób zaangażowanych w WBO 2022, aby wspólnymi siłami zadbać o proces od początku do końca.

Spotkanie poprowadzi Maria Zięba, animatorka z Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA. Merytorycznym wsparciem spotkania będą goście z Wydziału Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.


Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA – pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Logotyp Gminy Wrocław. Biały napis "Wrocław" na czarnym tle, obok czarny dopisek "miasto spotkań" na białym tle.