Materiały do pobrania

Wszystkie poniższe materiały możecie pobrać i wykorzystać do celów niekomercyjnych – zarówno w całości, jak i we fragmentach – na podstawie licencji Creative Commons CC BY-NC 4.0. Tekst licencji znajdziecie tutaj.

  • 2021
  • #Krok Dalej z Merrell

     

    W ramach akcji Łączą nas góry – #KrokDalej z Merrell, w sierpniu i początkiem września 2021 roku wyruszyliśmy wspólnie w Sudety trasami, którymi dotąd nie chodziliśmy podczas naszych rodzinnych wypraw. Wszystkie te trasy następnie zostały sprawdzone przez naszych wolontariuszy, wolontariuszki oraz przez osoby z niepełnosprawnościami. Dzięki ich pracy zaprosiliśmy Was na wspólne rodzinne wycieczki!

     

    Jednocześnie opracowaliśmy dokumentację tych tras – mapy zawierają opisy tras i praktyczne wskazówki ułatwiające turystykę górską. Dowiemy się z nich m.in. o szczegółowym przebiegu trasy i ewentualnych utrudnieniach, a także, w których miejscach najlepiej zaplanować odpoczynek. Są dostosowane do samodzielnego wydruku na domowej drukarce – możecie zabrać je ze sobą na wybraną przez Was trasę.