Wroć
Dalej

W nowy rok wchodzimy z kolejnym wyzwaniem! Rafał (twórca bloga przygodnik.eu) i jego rodzina: Joanna, Paulina, Weronika i pies Inka postanowili zdobyć Koronę Gór Polskich – 28 szczytów i wszystkie pasma górskie: od Gór Izerskich na zachodzie, po Bieszczady na wschodzie! Co więcej, przez cały czas trwania tego wyzwania, będą odbywać się licytacje, z których dochód przeznaczony będzie na rozwój projektu Łączą nas góry!

 

 

Jak to działa?

28 szczytów = 28 Patronów
Każdy Patron przekaże na aukcje różne gadżety, które będzie można licytować, a cały dochód trafi na konto fundacji i zostanie przeznaczony na rozwój projektu Łączą nas Góry, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnościami oraz ich bliscy zdobywają górskie szczyty.

 

Licytacje odbywać się będą na wydarzeniu „28 szczytów z Przygodnikiem dla Łączą nas Góry” na portalu Facebook przez określony czas, a wylicytowaną kwotę należy wpłacić na konto Fundacji z dopiskiem: „28 szczytów z Przygodnikiem / nazwa wylicytowanej nagrody”. Szczegóły będziemy podawać przy konkretnych aukcjach.

 

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji i gorąco zachęcamy do wspierania, kibicowania oraz licytowania!
BO GÓRY SĄ DLA WSZYSTKICH!

 

Stroma górska ścieżka. W tle gęsty las. Grupa ludzi wspina się na szczyt. Na pierwszym planie młoda kobieta w pomarańczowej koszulce oraz mężczyzna w niebieskiej koszulce ciągną na sznurkach sportowy wózek, w którym siedzi młody chłopak. Jednocześnie mężczyzna w pomarańczowej koszulce asekuruje wózek z tyłu oraz pcha go pod górę.
fot. Arkadiusz Lipin

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory

facebook.com/przygodnik.eu
instagram.com/przygodnik.eu
koronagorpolski2022.blogspot.com