Wroć
Dalej

Zapraszamy wszystkich pasjonatów i pasjonatki górskich szlaków na wielkie otwarcie sezonu 23.06.2024!

 

Kolorowa fotografia przedstawia grupę osób idących szerokim górskim szlakiem. Na pierwszym planie roześmiany mężczyzn pcha trójkołowy wózek turystyczny, w którym siedzi młoda kobieta. Wózek podpięty na linkach pomagają ciągnąć dwie kilkuletnie dziewczynki w za dużych pelerynach przeciwdeszczowych. Za nimi widoczna spacerująca reszta grupy.

 

Po długiej przerwie, kiedy szczyty były pokryte śniegiem, nadszedł czas, aby wyruszyć na wędrówki, eksplorować nieznane ścieżki i cieszyć się malowniczymi widokami. 

 

Wyczekany czas rozpoczyna się od przygotowań. Sprawdzamy swój sprzęt, dokładamy ostatnie poprawki do planów wypraw i wyczekujemy na spotkania z Wami. Nasze kalendarze są już pełne oznaczonych datami wycieczek. 

 

W tym roku mamy również niespodziankę. Pierwszy raz ogłaszamy z wyprzedzeniem wszystkie zaplanowane i przygotowane trasy! Łapcie za długopisy i zapisujcie terminy! Przed każdą z wycieczek udostępnimy formularze zapisów. Bądźcie czujne i czujni – liczba miejsc na każdą z wypraw jest ograniczona!

 

A jeśli chcecie pomóc w realizacji większej liczby wycieczek w tym sezonie, to dorzućcie się do wirtualnej puszki: laczanasgory.pl/wspieraj-nas/

 

Harmonogram wycieczek:

  • 23.06.2024 Wielka Sowa
  • 30.06.2024 Śnieżne Kotły 
  • 07.07.2024 Stóg Izerski
  • 21.07.2024 Ślęża 
  • 28.07.2024 Jagodna 
  • 10-11.08.2024 Perseidy w Górach Izerskich 
  • 25.08.2024 Orlica

 

W trakcie wycieczek będzie możliwość zdobycia aż 6 szczytów z Korony Gór Dolnego Śląska! Przypominamy, że w tym roku wspólnie ruszamy na podbój Sudetów!

 

Zachęcamy Was do zakładania konta na stronie: www.kgds.pl, gdzie będziecie mogli i mogły dodawać kolejne szczyty do swojej Korony. A oprócz tego, część środków z zakupionych pakietów rejestracyjnych będzie przekazywana na działania w ramach Łączą nas góry! 

 

Do zobaczenia na szlakach!