Wroć
Dalej

Siódmy rok istnienia Fundacji to dla nas nie tylko okazja do świętowania, ale również czas na refleksję nad naszą dotychczasową drogą i przyszłymi wyzwaniami, które stawiamy sobie każdego dnia.

 

W tym roku mamy szczególny powód do dumy – staliśmy się Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie standardów, w jakich pracujemy. Otrzymaliśmy status OPP, co oznacza, że teraz możemy otrzymywać wsparcie z 1,5% podatku, co pomoże nam w naszych działaniach na rzecz naszej społeczności. Ale dla nas to nie tylko liczby i formalności – to również potwierdzenie naszej pasji, poświęcenia i zaangażowania w to, co robimy.

 

Kolorowa, pionowa grafika: na granatowym tle różowe pole, a na nim granatowy tekst: Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku.

 

Dziękujemy Wam, naszym wspaniałym osobom wspierającym, wolontariuszom i wolontariuszkom, partnerom i partnerkom oraz przyjaciółkom i przyjaciołom, że jesteście z nami na każdym kroku. Wasze wsparcie sprawia, że nasza praca ma sens, że możemy dotykać serc i zmieniać życia. Dzięki Wam jesteśmy w stanie kontynuować naszą misję i pomagać tym, którzy i które nas potrzebują.

 

Niech te siedem lat będzie dopiero początkiem naszej drogi. Obiecujemy Wam, że będziemy nadal pracować z takim samym zaangażowaniem i pasją, jak dotychczas. Dzięki Wam możemy spełniać marzenia i tworzyć lepszą przyszłość dla naszej społeczności.

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie. 

 

Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!