Wroć
Dalej

Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na dwa tygodnie kreatywnego odkrywania sztuki, nauki i przyrody w ramach letnich zajęć profilaktyczno-animacyjnych! Zajęcia w naszym Centrum dostarczą dzieciom mnóstwo radości, inspiracji i nowych umiejętności!

 

projekt graficzny: Zuza Tokarska

Przygotowaliśmy dla Was dwa tygodnie kreatywnego odkrywania sztuki, nauki i przyrody! Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00:

 

  • 1 tydzień: 3-7.07
  • 2 tydzień: 10-14.07

 

Spotykamy się w naszym Centrum przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 63a.

 

W programie:

 

Podczas letnich zajęć dzieci będą miały okazję rozwijać swoją kreatywność, zdolności konstrukcyjne i manualne podczas warsztatów z konstruowania ażurowych budowli i pojazdów z klocków K’nex. Dzieci będą miały także szansę nauczyć się podstaw programowania z wykorzystaniem tabletów, robotów edukacyjnych oraz gry do nauki programowania – to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie logicznego myślenia!

 

Wybierzemy się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego, gdzie podczas gry terenowej będziemy poszukiwać różnorodnych roślin i zwierząt, zgłębiając tajemnice natury.

 

Uzupełnimy nasz kreatywny tydzień warsztatami artystycznymi i rękodzielniczymi – tak, aby każdy podczas tygodnia zajęć znalazł coś dla siebie! Dzieci będą miały między innymi okazję nauki tkania makatek czy wykonania własnego nadruku na bawełnianym woreczku!

 

Nie zapomnimy też o aspekcie profilaktycznym zajęć. Zorganizujemy zajęcia, które będą skupiały się na bezpieczeństwie i umiejętnościach społecznych, tak aby dzieci czerpały frajdę z wakacji w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

 

Grupa dzieci w różnym wieku pozuje do zdjęcia na tle placu zabaw.
fot. Marta Sobala

Zapisy:

 

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje rezerwacja miejsc!

 

Formularz rejestracyjny: bit.ly/letniezajecia23

 

W przypadku dużej ilości chętnych jedno dziecko może wziąć udział w jednym z dwóch tygodni zajęć. Przyjmujemy zapisy na cały tydzień, nie na poszczególne dni.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl


Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.