Wroć
Dalej

Od 4 lat działamy, by przybliżyć góry tym, którzy nie mają do nich swobodnego dostępu. Organizujemy wycieczki dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin zapewniając dostęp do specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalną opiekę i wspólnie dzielimy czas na szlaku.

 

Dzięki wsparciu tworzącej się wokół coraz szerszej społeczności mogliśmy zorganizować już prawie 50 wycieczek, a w planach mamy kolejne. Dlaczego? To realne zmiany w życiu konkretnych osób, jesteśmy za to ogromnie wdzięczni. Tym bardziej jest nam miło, gdy znajdują się chętni, by razem z nami tworzyć kolejne możliwości!

 

Sebastian i Agata, od lat są aktywnymi pasjonatami gór, prowadzą bloga Gorskim-Szlakiem.pl, na którym dzielą się swoimi doświadczeniami. Górskie wyprawy, piękne widoki, niepowtarzalna atmosfera – chcą by każdy mógł tego posmakować. Stąd pomysł tej pięknej inicjatywy: w ramach Marszu Charytatywnego dla Łączą Nas Góry przejdą cały Główny Szlak Sudecki!

 

Kolorowe poziome zdjęcie. Po lewej stronie młody mężczyzna trzymający w wyciągniętych przed siebie rękach kijki trekkingowe. Nad nim duży napis: główny Szlak Sudecki - marsz charytatywny.
materiały organizatora

Przed nimi 16 dni wędrówki i do pokonania 440 kilometrów ze Świeradowa-Zdroju do Prudnika. Wymagające wyzwanie, ale nie może się nie udać, zwłaszcza gdy nie robi się tego tylko dla siebie. Dowolną kwotę zaoszczędzoną podczas marszu na noclegach, posiłkach czy transporcie Sebastian i Agata planują wpłacić na uruchomioną w tym celu zbiórkę: https://zrzutka.pl/w86arf

 

Wy także możecie do niej dołączyć. Zróbmy to razem! Cała zaoszczędzona kwota wraz z wpłatami ze zrzutki zasili budżet na tegoroczne wycieczki Łączą Nas Góry. Z góry dziękujemy  też wszystkim osobom i miejscom, które goszcząc Sebastiana i Agatę, dorzucą się tym samym do naszej zbiórki! Zebraną kwotę przeznaczymy na realizację naszych letnich, rodzinnych wypraw w Sudety! Do zobaczenia na szlaku!

 

Marsz Charytatywny możecie śledzić od pierwszych dni na bieżąco:

 

 

Serdecznie dziękujemy Sebastianowi i Agacie za tę wspaniałą akcję. A Was zapraszamy do kibicowania i wspierania – na zbiórce i na szlaku! Jeśli spotkacie w trasie Agatę i Sebastiana koniecznie dajcie nam znać!

 

Grupa osób w różnym wieku idzie wybrukowanym szlakiem pod górę. Wokół nich gęsty las. Cześć osób pcha wózki turystyczne, w których siedzą dzieciaki.
fot. Marcin Trzpiot


Może i Ty masz pomysł i chcesz przyłączyć się do naszych działań? Napisz do nas!

Podoba Ci się to, co robimy? Wesprzyj nasze działania poprzez wpłaty do wirtualnej puszki: bit.ly/PuszkaNaGory

Dołącz do newslettera i otrzymuj mailowo najważniejsze wiadomości! ladnehistorie.pl/newsletter