Wroć
Dalej

Lato w pełni, a my mamy dla Was świetne wieści, na które wiemy, że czekacie! Poznajcie kolejne terminy i miejsca górskich wycieczek w ramach Łączą nas góry!

 

Kiedy i gdzie wybierzemy się w najbliższym czasie? Sprawdźcie poniżej! Udział w wycieczkach jak zwykle jest darmowy, a uczestnikom i uczestniczkom zapewniamy specjalistyczny sprzęt oraz opiekę wspaniałych wolontariuszek i wolontariuszy.

 

Nie zwlekajcie, tylko chodźcie z nami w góry!

 

Zachęcamy też do obserwowania nas w mediach społecznościowych: na Facebooku oraz na Instagramie.

 

Kolorowa, pozioma fotografia przedstawiająca grupę osób w różnym wieku spacerujących szeroką ścieżką. Z przodu idą młoda kobieta i mężczyzna, oboje mają małe dzieci w nosidłach, za nimi spacerują kolejne osoby, pchając trójkołowe wózki turystyczne.
fot. Marcin Trzpiot

Trasy i terminy

 

W tym roku fundacja planuje zrealizowanie co najmniej 10 górskich wypraw, które odbywają się w niedzielę i trwają przeważnie do 5-6 godzin. Wyprawy są bezpłatne, ale trzeba na nie dojechać. Pierwsze trzy wycieczki już za nami, 23 lipca wybieramy się wspólnie na Jagodną, ale co dalej? Przed nami kolejne trzy terminy, w tym pierwsze nocne wyjście w ramach projektu!

 

  • 30.07.2023 – Góry Kaczawskie (współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Zagrodą Sudecką)
  • 12.08.2023 – Polana Jakuszycka (wieczór spadających gwiazd — wyjście nocne, współpraca z Fundacją Polska Górom)
  • 27.08.2023 – Wysoki Kamień

 

Zapisy

 

Aby wziąć udział w wycieczkach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

 

 

Na każde zgłoszenie odpowiemy mailowo, a następnie indywidualnie będziemy ustalać szczegóły.

 

Kolorowa, pozioma fotografia przedstawiająca młodego chłopa ciągnącego na linach wózek, w którym siedzi kilkuletnie dziecko. Wózek z tyłu pcha dorosły mężczyzna.
fot. Ania Kubinka

Cel: 10 wycieczek. Jak możecie nas wesprzeć?

 

Wycieczki w ramach Łączą nas góry mogą odbywać się dzięki społeczności osób, firm, instytucji i innych organizacji, które wspierają ich organizację. I to właśnie ta społeczność wspólnym wysiłkiem co roku sprawia, że turystyka górska staje się coraz bardziej dostępna dla osób, które do tej pory bały się o niej nawet pomyśleć. W tym roku fundacja wyruszyła na szlaki wyposażona w dodatkowe dwa wózki dobrej klasy oraz sprzęt do biwakowania i wspinaczki, zakupiony przez Fundację Decathlon.

 

Aby udało się zrealizować tegoroczny cel, potrzebne jest wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka, a pomoc jest prosta. Wystarczy dorzucić się do elektronicznej puszki na stronie: ladnehistorie.pl/wesprzyj-nas/

 

Do zobaczenia na szlaku!

 


 

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Wycieczki zorganizowane są dzięki funduszom zebranym przez Stowarzyszenie Dzierżoniów 2023 w trakcie balu charytatywnego w listopadzie zeszłego roku oraz współpracy z Decathlon Polska, dzięki której mogliśmy zakupić nowy sprzęt.

Podoba Ci się to, co robimy? Wesprzyj nasze działania poprzez wpłaty do wirtualnej puszki: bit.ly/PuszkaNaGory
Dołącz do newslettera i otrzymuj mailowo najważniejsze wiadomości! ladnehistorie.pl/newsletter

Facebook: facebook.com/LaczaNasGory/
Instagram: instagram.com/LaczaNasGory/