Wroć
Dalej

Do zespołu edukatorek i edukatorów poszukujemy osób, do prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży w ramach prowadzonego przez nas projektu edukacyjnego na terenie Aglomeracji Wrocławskiej.

 

Otwarta pracownia edukacyjna to program adresowany do szkół podstawowych, w ramach którego realizowane będą warsztaty na podstawie autorskich materiałów edukacyjnych dotyczących praw dziecka. W okresie od stycznia do grudnia 2023 roku planujemy przeprowadzić zajęcia w 24 szkołach na terenie gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wrocławskiej.

 

Dwie dziewczynki i chłopiec siedzą na drabinkach na placu zabaw i uśmiechają się do zdjęcia.
fot. Marta Sobala

Szukamy osób, które:

 

  • biegle posługują się językiem polskim;
  • mają doświadczenie w pracy w dziećmi;
  • posiadają minimum średnie wykształcenie;
  • mają możliwość pracy mobilnej na terenie Aglomeracji Wrocławskiej;
  • są odpowiedzialne, cierpliwe, optymistyczne i kreatywne;
  • mają prawo jazdy kat. B (będzie to dodatkowym atutem).

 

Co oferujemy?

 

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • pracę od marca do czerwca i od września do grudnia;
  • godzinne wynagrodzenie w kwocie 120 zł brutto-brutto.

 

Wymiar godzin pracy pozostaje do ustalenia. Praca ta wymaga mobilności i będzie się odbywała w szkołach podstawowych na terenie Aglomeracji Wrocławskiej. Istnieje możliwość podróżowania do miejsca pracy transportem zbiorowym lub prywatnym — koszty transportu zwracamy.

 

Obowiązkowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy odbędzie się 4 marca 2023 roku.

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń – na które składają się Curriculum vitae oraz list motywacyjny w formacie pdf – drogą mailową na adres placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 lutego 2023 roku włącznie. Rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi przez nas osobami odbędą się w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA w dniach 20–24 lutego 2023 roku. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową do dnia 27 lutego 2023 roku.

 

Wzięcie udziału w niniejszej rekrutacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata/kandydatki przez Fundację Ładne Historie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).