Wroć
Dalej

Serdecznie zapraszamy na FORUM EKSPERCKIE AKTYWNEGO WYTCHNIENIA – pierwsze stacjonarne spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, które odbędzie się w dniu 26 września 2022 r. w godzinach 11:00 – 17:00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, Rynek 43 w Świdnicy*.

 

Ogólnopolska Sieć Turystyki Wytchnieniowej łączy podmioty zajmujące się turystyką i aktywnościami outdoorowymi dla osób z niepełnosprawnościami oraz te odpowiadające za wdrażanie różnych form opieki wytchnieniowej.  Chcemy wspólnie zainicjować ogólnopolską dyskusję i zwrócić uwagę, iż możliwe jest postrzeganie obu tych usług jako jednego, uniwersalnego produktu mającego postać aktywnej przerwy wytchnieniowej. 

 

Forum jest realizowane w ramach projektu (Po)łączą nas góry. Razem tworzymy turystykę społeczną, realizowanego  z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Dodatkowe informacje

 

Wszelkich informacji o wydarzeniu udziela koordynatorka projektu, Sylwia Świerczyńska:

 

 

Zapraszamy do kontaktu i udziału w naszym wydarzeniu!

 

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 15.09.

 

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/g4a2uSyNchJGgqVb7

 

Współorganizatorem wydarzenia jest miasto Świdnica.
Partnerami merytorycznymi są: Urząd Marszałkowski, Fundacja Imago i Fundacja Eudajmonia

 

* W razie gdyby potrzebowali Państwo noclegu (zakwaterowanie na koszt własny), pomożemy w jego organizacji.

 

 


 

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory

Logotyp Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny