Wroć
Dalej

Podczas wycieczek górskich, które organizujemy dla osób z niepełnosprawnościami, udowadniamy, że góry są dla wszystkich! W tym roku wspólnie z naszym partnerem — marką Merrell chcemy Was przekonać, że naprawdę niewiele trzeba, żeby regularnie spędzać czas na łonie natury.

 

W ramach tegorocznej akcji „Łączą nas góry – na szlaku z Merrell” przygotowaliśmy cztery nowe trasy górskie, a podczas wypraw zapewnimy uczestnikom i uczestniczkom specjalistyczny sprzęt oraz opiekę wspaniałych wolontariuszek i wolontariuszy.

 

Trasy i terminy wycieczek

 • 19.06 – Radunia
  Pierwsza wycieczka wyruszy już 19 czerwca z przełęczy Tąpadła wokół Raduni, znajdującej się w masywie Ślęży. Tamtejsze szlaki są mniej uczęszczane, dzięki czemu możemy liczyć na spokój i oddech w otoczeniu lasów i pięknych widoków.
 • 25.06 – Batorowo
  Plan na kolejną wyprawę, która wyjątkowo odbędzie się w sobotę, 25 czerwca, to start w Batorowie i finał w Karłowie znajdującym się u podnóża Szczelińców w Górach Stołowych. Trakt Kręgielny, którym przebiegać będzie droga powrotna, posiada specjalnie wydzielony pas dla ruchu wózków.
 • 03.07 – Chełmiec
  W pierwszą niedzielę lipca wyruszymy z Wałbrzycha na Chełmiec, do niedawna uważany za najwyższy szczyt Gór Wałbrzyskich.
 • 10.07 – Bardo
  Podczas finałowej wycieczki (10 lipca) odwiedzimy Bardo Śląskie, z którego wyruszymy na Przełęcz Łaszczową.

 

Chcesz wziąć udział?

 

Wyślij wiadomość na adres: zapisy@ladnehistorie.pl

 

 


Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Działanie organizowane w ramach akcji „Łączą nas góry – na szlaku z Merrell”

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory

merrell.pl
facebook.com/MerrellPoland
instagram.com/merrellpolska