Wroć
Dalej

Ruszamy z kolejną częścią cyklu „Powrót do rzemiosła”: czerwiec to nie tylko ceramiczne warsztaty z Zakwas Studio, ale i wspólna nauka robienia na drutach. Uwierzcie nam, ta technika pozwoli Wam nie tylko własnoręcznie stworzyć coś fajnego, ale podziała na Was bardzo uspokajająco. Efekty Waszej pracy przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania!

 

Cykl „Powrót do rzemiosła” realizujemy dzięki współpracy z Wrocławską Spółdzielnią Socjalną już od dwóch lat. W tym roku za nami makramowe warsztaty ze Splotką i pracownia krawiecka z Olą Szymczyną, trwają zajęcia ceramiczne z Zakwas Studio. Do listy spotkań wokół umiejętności rzemieślniczych dodajemy więc dwa warsztaty z Magdą Brumirską-Zielińską z co.zrobisz.

 

Kolorowa fotografia wykonana podczas warsztatów dla seniorek. Kobiety siedzą w jasnym pomieszczeniu przy długim stole. Wykonują kwietniki ze sznurka. Na pierwszym planie widoczne szpulki kolorowych nici.

zdjęcie: Anna Pazdej

Magda od prawie trzynastu lat zajmuje się robótkami ręcznymi – dzierga, szyje, szydełkuje. Część z Was może znać ją z zaprzyjaźnionej z nami Fundacji Katarynka, a jeśli weźmiecie udział w dwóch spotkaniach z nią poznacie Magdę – instruktorkę i entuzjastkę pracy twórczej. Zapisy startują już dziś, więc nie przegapcie okazji, by dołączyć do naszego twórczego grona i odkryć radość z robienia na drutach. „Powrót do rzemiosła” to warsztaty, które łączą pokolenia, rozwijają umiejętności i przynoszą mnóstwo radości. Dołączcie do nas i pozwólcie sobie na chwilę relaksu oraz kreatywności w miłym towarzystwie!

 

Harmonogram spotkań:

 

  • 25 czerwca 2024 roku (wtorek), godz. 11:00-13:00 | Plac Grunwaldzki OD NOWA, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 63a (50-369), I piętro w budynku położonym w podwórku, wejście na podwórko od strony Pasibusa i muralu
  • 3 lipca 2024 roku (środa), godz. 11:00-13:00 | Plac Grunwaldzki OD NOWA, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 63a (50-369), I piętro w budynku położonym w podwórku, wejście na podwórko od strony Pasibusa i muralu

 

Jak wziąć udział?

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które przyjmujemy je na dwa sposoby:

 

  • telefonicznie (71) 757 15 87 / (+48) 573815456 – od poniedziałku do piątku od 12:00 do 17:00
  • przez formularz internetowy dostępny pod tym linkiem: https://forms.gle/pU5QWf4aHRC7y8rdA.

 

Zgłoszenie chęci udziału jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu: [regulamin dostępny tutaj].

 


 

Projekt „CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – SKŁODOWSKIEJ-CURIE” realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.