Wroć
Dalej

Luty i marzec w Centrum Aktywności Lokalnej na Placu Grunwaldzkim to czas kontynuacji dobrze sprawdzających się formatów – w tych właśnie miesiącach zapraszamy wszystkich rodziców z Grunwaldu na kolejne spotkania z psycholożką Agnieszką Kozak. Rusza tegoroczna edycja „Przestrzeni Rodzica”!

 

Przed nami siedem spotkań wokół wyzwań, z jakimi mierzą się rodzice – tematy to m.in. zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży, analiza osobowości wysoko wrażliwej, objawy i przyczyny depresji, funkcjonowanie z osobą w spektrum autyzm czy wspieranie dzieci w trudnych dla nich sytuacjach.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby porozmawiać z psycholożką czy innymi osobami, które mają pod swoją opieką dzieci lub młodzież. Przestrzeń Rodzica to cykl, który umożliwi Wam wypowiedzenie Waszych emocji, potrzeb i myśli – w końcu rodzicielstwo to skomplikowana i wymagająca rola życiowa! Wszystko po to, by zadbać o siebie i swoją relację z dzieckiem, a przede wszystkim być wysłuchaną/wysłuchanym.

Spotkania odbywają się w siedzibie w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA (w podwórku przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 63a, I piętro).

 

projekt graficzny: Zuza Tokarska

Zapisy:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest wcześniejsze zapisanie się na wydarzenie przez formularz zgłoszeniowy: bit.ly/PRZESTRZEŃrodzica2022.

 

Zapisanie się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją zapisów regulaminu: bit.ly/PRZESTRZEŃrodzicaREGULAMIN2022.

 

Prowadząca:

Zajęcia prowadzi Agnieszka Kozak – psycholożka, terapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyła Szkołę Konsultacji dla psychologów w Bliskim Miejscu. Na co dzień pracuje jako psycholog szkolny, prowadzi konsultacje i warsztaty psychoedukacyjne. W pracy ważne jest dla niej przede wszystkim indywidualne podejście do każdej osoby, oraz elastyczne dobieranie form wsparcia. Poza pracą uwielbia spędzać czas z bliskimi oraz przesiadywać długimi godzinami w kinie.

 

Harmonogram spotkań:

  • 16.02, godz. 18:00-20:00 – Jak zadbać o siebie będąc rodzicem? (warsztat połączony z relaksacją)
  • 23.02, godz. 18:00-20:00 – Jak wspomóc dziecko doświadczające lęku?
  • 2.03, godz. 18:00-20:00 – Kim są osoby wysoko wrażliwe?
  • 9.03, godz. 18:00-20:00 – Czego dziecko z depresją ci nie powie? (warsztat o depresji wśród dzieci i młodzieży)
  • 16.03, godz. 18:00-20:00 – Sen malucha (warsztat o śnie dla rodziców dzieci 0-5 lat)
  • 23.03, godz. 18:00-20:00 – Wspieranie dziecka w sytuacjach trudnych
  • 30.03, godz. 18:00-20:00 – Jak widzą świat osoby w spektrum autyzmu?

 

projekt graficzny: Zuza Tokarska


Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.