Wroć
Dalej

Black week i nadchodzący czas świąteczny sprawiają, że rozglądamy się za podarunkami dla najbliższych nam osób! Przede wszystkim zachęcamy Was do odpowiedzialnych, przemyślanych zakupów! #niemarnujemy

 

Teraz możecie je robić z dodatkowym pożytkiem! Fundacja Ładne Historie dołączyła do grona organizacji, które można wspierać realizując zakupy przez portal Fanimani.pl. Z tej okazji mamy dla Was wyzwanie: niech każdy mikołajkowy prezent w tym roku zyska moc pomagania!

 

Zbliżenie na dłonie, które trzymają ręcznie robioną kartkę świąteczną. Kartka jest ozdobiona złotymi wzorkami, a na środku krzyżuje się czerwona tasiemka z kokardką.
fot. Marta Sobala

Nic nie dopłacasz, a my możemy działać jeszcze sprawniej! Już ponad 1800 sklepów internetowych dołączyło do grona darczyńców, deklarując przekazanie określonego procenta z Waszych zakupów na rzecz wybranej organizacji – wśród nich na pewno znajdą się takie, z których korzystacie.

 

Bardzo Was do tego zachęcamy! Jak wiecie, każdą przekazaną nam złotówkę rozmnażamy w postaci pozytywnych doświadczeń i działań wspierających nasze społeczności: na podwórkach, na osiedlu, w górach — wszędzie tam, gdzie są osoby, które tak jak my wierzą w moc wspólnego działania!

 

Jak przyłączyć się do akcji? Już wyjaśniamy!

 

  • Wystarczy, że zainstalujecie Przypominajkę, a przed każdymi zakupami pojawi się podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji.
  • Po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczycie komunikat, przez który aktywujecie darowiznę.
  • Po aktywacji darowizny robicie zakupy jak zwykle i płacicie tyle, co zwykle.
  • Jeśli założycie konto użytkownika na fanimani.pl — w ciągu max. 7 dni od zakupów swoją darowiznę zobaczycie w sekcji: Moje darowizny.

 

Mała dziewczynka w różowym sweterku siedzi przy stole i ozdabia pierniczki. Obok niej przysiadł mężczyzna w stroju świętego Mikołaja. Dziewczynka z fascynacją i uśmiechem patrzy na niego.
fot. Marta Sobala

To szybkie, łatwe i całkowicie bezpłatne!

 

Dołącz do osób, które bezpłatnie pomagają Fundacji Ładne Historie przy okazji zakupów online!
Zapraszamy do wspierania nas: https://fanimani.pl/ladnehistorie/