Wroć
Dalej

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszą w historii Łącza nas góry górską wycieczkę rowerową dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin!

 

8 października wybierzemy się w Góry Izerskie i przejedziemy łatwą technicznie trasę z Jakuszyc, przez Stację Turystyczna Orle, Chatkę Górzystów w kierunku Stogu Izerskiego. Wycieczka jak zawsze jest bezpłatna, obowiązują zapisy.

 

 

Wózki, które dobrze znacie z naszych wycieczek posiadają przystawkę rowerową. Mamy siedem sztuk takich wózków. Jazda rowerem z dodatkowym obciążeniem wymaga sporo wysiłku, zadbaliśmy więc także o 14 rowerów elektrycznych, po dwa dla każdej rodziny, aby przejażdżka była czystą przyjemnością.

W związku z ograniczonymi możliwościami holowania przez rower maksymalna waga pasażera_ki przyczepki jest ograniczona do 50 kilogramów. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas zgłaszania chęci udziału w wycieczce.

Szczegółowe informacje, jak zawsze wyślemy mailem, jednak już teraz informujemy, że uczestnicy będą musieli posiadać swoje kaski rowerowe oraz śpiwór dla osoby jadącej przyczepką.

 

Zapisy

 

Prosimy o zgłoszenia przez formularz internetowy: https://forms.gle/XEWK2UmYvrCcravVA

Liczba wózków jest ograniczona.

 

Wolontariusze i wolontariuszki

 

Serdecznie zapraszamy razem z nami wolontariuszki i wolontariuszy! Tym razem Wasza pomoc nie będzie tak bardzo potrzebna, ale Wasze towarzystwo owszem! Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego roweru

Prosimy o zgłoszenia przez formularz internetowy: https://forms.gle/Mdb3D6V2jq1fU3f47

 


 

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt sfinansowano z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego 2023 ze środków Województwa Dolnośląskiego

Podoba Ci się to, co robimy? Wesprzyj nasze działania poprzez wpłaty do wirtualnej puszki: bit.ly/PuszkaNaGory
Dołącz do newslettera i otrzymuj mailowo najważniejsze wiadomości! ladnehistorie.pl/newsletter

Facebook: facebook.com/LaczaNasGory/
Instagram: instagram.com/LaczaNasGory/