Wroć
Dalej

Pogoda za oknem nie wskazuje na to, że jesień wygląda zza rogu, ale kalendarz pokazuje jednak na to, że czas wrócić z regularnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży prowadzonymi w ramach Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki!

 

Kolorowa, pozioma fotografia. W muzealnej sali na podłodze siedzi grupa dzieci. Słuchają wykładu młodej kobiety, która stoi pod jednym z wywieszonych obrazów i gestykulując opowiada o nim.

zdjęcie: Marta Sobala

 

Przygotowaliśmy dla Waszych dzieci wiele atrakcji! Najmłodsi mieszkańcy i mieszkanki Grunwaldu będą mogli_ły skorzystać między innymi z darmowych warsztatów artystycznych, profilaktycznych, kulinarnych, zajęć sportowych, zabaw integracyjnych, spotkań tematycznych, wyjść do muzeów i instytucji kultury! Dodatkowo oferujemy pomoc w nauce i odrabianiu lekcji. Szczegółowy harmonogram zajęć znajdziecie w zakładce Pracownie -> Pracownia dzieci i młodzieży.

Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:30 do 19:30 dla dzieci uczęszczających do klas I-VIII.  Każdego dnia będziemy wspólnie gotować, a nasz zespół ds. edukacji zapewni wciągające i dopasowane do możliwości dzieci zajęcia! Z zajęć można ponownie korzystać od  4 września.

 

Kolorowa, pozioma fotografia. Trójka kilkuletnich chłopców stoi przy stole i dekorują naleśniki. Na stole stoi talerz z naleśnikami, miska z kremem czekoladowym oraz duża miska z różową polewą.

zdjęcie: Marta Sobala

 

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz online: bit.ly/formularzCENTRUMdzieci

  • Po wypełnieniu formularza zgłoszeń otrzymają Państwo maila z informacjami dotyczącymi organizacji zajęć.
  • Przesłanie zgłoszenia dziecka jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu bit.ly/regulaminCENTRUMdzieci2023_PLUA.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl.

 


Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.