Wroć
Dalej

Drodzy rodzice! Zapraszamy Wasze pociechy do wzięcia udziału w majowym cyklu warsztatów z majsterkowania! Podczas zajęć uczestnicy i uczestniczki zajęć przygotują własnoręcznie makietę drewnianego miasta, ramkę na zajęcie, organizer na biurko i drewniane zabawki!

 

Majsterkowanie sprawia nie tylko sporo frajdy, ale również wpływa pozytywnie na rozwój dzieci – ich umiejętności manualnych oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Praca z drewnem i naturalnymi materiałami uczy samodzielności, rozwiązywania problemów i rozwija kreatywność. Warsztaty poprowadzi Marek Zator z Wrocławskiego Klubu Ojca, a podczas zajęć będzie nam towarzyszyła asystentka międzykulturowa, która wesprze integrację dzieci polskich i ukraińskich.

 

Zbliżenie na dziecięce dłonie składające zabawkę z drewna. Na stole wokół porozkładane są narzędzia i fragmenty drewna.
materiały organizatora

Harmonogram:

 

  • 5.05 | Drewniana makieta miasta
  • 10.05 | Ramka na zdjęcia
  • 17.05 | Papierowy organizer na biurko
  • 24.05 | Drewniane zabawki

 

Wszystkie warsztaty odbędą się w przestrzeni #Curie63a i potrwają od 16:00 do 18:00.

 

Zapisy:

 

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy! Aby po raz pierwszy zapisać dziecko na udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: bit.ly/formularzCENTRUMdzieci

 

Obecność na kolejnych spotkaniach prosimy potwierdzać mailowo: placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl

 

Dwie kilkuletnie dziewczynki wraz z prowadzącą zajęcia tworzą ozdoby z papieru.
zdjęcie: Marta Sobala


 

Cykl warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży możemy realizować dzięki wsparciu #UNICEF.

Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.

Operatorem projektu jest Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych Umbrella. Zadanie zrealizowano przy wsparciu UNICEF.

Zadanie realizowane w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) na podstawie Memorandum of Understanding pomiędzy Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław z dnia 9.06.2022 oraz Letters of exchange for the provision of support related to emergency refugee response in Wroclaw z 09.06.22.