Wroć
Dalej

Do naszego wrocławskiego zespołu edukatorek i edukatorów poszukujemy osoby, która poprowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach prowadzonego przez nas Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki.

 

Centrum Dzieci i Młodzieży to projekt, którego celem jest stworzenie dla najmłodszych mieszkańców i mieszkanek Grunwaldu bezpiecznej przestrzeni, w której mogą spędzać czas w gronie rówieśniczek i rówieśników, tworzyć i działać kreatywnie. Projekt adresowany jest do uczniów i uczennic klas I-VIII.

 

Grupa dzieci w różnym wieku pozuje do zdjęcia na tle placu zabaw.
fot. Marta Sobala

Poszukujemy osób, które:

 

  • biegle posługują się językiem polskim (znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem);
  • mają wyższe wykształcenie na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, posiadają ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej lub ukończony kurs wychowawcy wypoczynku;
  • mają doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • mają możliwość pracy stacjonarnej w centrum Wrocławia;
  • są odpowiedzialne, cierpliwe, optymistyczne i kreatywne.

 

Oferujemy:

 

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • godzinne wynagrodzenie w kwocie 75 zł brutto brutto.

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń – na które składają się Curriculum vitae oraz list motywacyjny w formacie pdf – drogą mailową na adres placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 8 lutego 2023 roku włącznie. Rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi przez nas osobami odbędą się w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA w dniach 9 lutego – 13 lutego 2023 roku. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową do dnia 14 lutego 2023 roku.

 

Wzięcie udziału w niniejszej rekrutacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata/kandydatki przez Fundację Ładne Historie – operatora Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA – na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).