Wroć
Dalej

W związku z dynamicznym rozwojem Fundacji, do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę biurową i administracyjną.

 

Fundacja Ładne Historie powstała w 2016 roku z inicjatywy osób aktywistycznych, które zajmują się integracją, animacją, opieką wytchnieniową, edukacją, kulturą i lokalnym dziedzictwem. Fundacja realizuje swoje działania na terenie Dolnego Śląska, a nasze siedziby znajdują się w Świdnicy i we Wrocławiu. Pracujemy ze zróżnicowaną wiekowo i kulturowo społecznością, inspirujemy do współdziałania, wzbudzamy kreatywność i zachęcamy do tworzenia, uczymy wzajemnego szacunku i empatii, mobilizujemy lokalnych liderów i liderki, tworzymy rosnącą grupę osób, które chcą zrobić coś dla innych.

 

W jasnym pomieszczeniu na krzesłach siedzi duża grupa osób w różnym wieku, z uwagą oglądają prezentację, która wyświetla się na ekranie na ścianie. Obok ekranu stoi prezeska Ładnych Historii - Marysia Zięba.

zdjęcie: Marta Sobala

 

Miejsce pracy:

 

Świdnica – osoby odpowiedzialne za  obsługę biurową i administracyjną pracują w Świdnicy przy Alei Niepodległości

 

Poszukujemy osoby, która:

 • posiada co najmniej roczne doświadczenie w pracy administracyjnej;
 • jest dokładna i rzetelna w pracy z dokumentami;
 • posiada podstawową wiedzę z zakresu kadr i płac;
 • jest komunikatywna i punktualna;
 • jest osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną;
 • biegle posługuje się cyfrowymi narzędziami do pracy projektowej (pakiet Google, Microsoft Office);
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie rozliczania projektów finansowanych ze środków publicznych.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie w wymiarze godzin odpowiadających 3/4 etatu – początkowo na okres próbny 3 miesięcy, przestrzeń do pracy w naszym biurze oraz narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
 • miesięczne wynagrodzenie w kwocie 3500 zł netto;
 • zatrudnienie od 02 kwietnia 2024 roku;
 • pracę w zgranym, dynamicznym i pełnym energii zespole;
 • możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach.

 

Jak aplikować?

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń – na które składają się Curriculum vitae oraz list motywacyjny w formacie pdf – drogą mailową na adres fundacja@ladnehistorie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 marca 2024 roku włącznie. Rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi przez nas osobami odbędą się w siedzibie Fundacji przy Alei Niepodległości 12A/1 w Świdnicy w dniach 20-22 marca 2024 roku. 

 


 

Wzięcie udziału w niniejszej rekrutacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata/kandydatki przez Fundację Ładne Historie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).