Wroć
Dalej

Zbliża się start sezonu wycieczek górskich, a z nim wielka nowość! Już w czerwcu ruszamy na podbój szczytów z naszym nowym partnerem, Koroną Gór Dolnego Śląska! To wsparcie sprawia, że nasza lista szczytów jest jeszcze bardziej ekscytująca.

 

Kolorowa fotografia przedstawia widok na górski szczyt. Z lewej strony zdjęcia żółte koło z logo Korony Gór Dolnego Śląska i odliczanie "3, 2, 1, start!". Po prawej stronie dodana grafika telefonu, na której widoczna jest włączona aplikacja do zdobywania szczytów.

materiały organizatora

 

Bardzo cieszymy się z tej współpracy, bo dzięki niej możemy dotrzeć do większej liczby osób zafascynowanych górami i promować Dolny Śląsk jako region otwarty i dostępny dla każdego i każdej, niezależnie od możliwości, umiejętności czy potrzeb!

 

Zakładając konto na stronie kgds.pl, macie możliwość wyboru spośród dwóch pakietów rejestracyjnych. Założenie konta przede wszystkim umożliwia gromadzenie zdobytych szczytów, ale to nie wszystko. Każdy zakupiony pakiet przyczyni się do wsparcia projektu „Łączą nas góry”. Wybierając podstawowy pakiet, przekazujecie 1 zł na rozwój naszych działań oraz 2 zł wybierając drugi pakiet. 

 

Wspólnie z Koroną Gór Dolnego Śląska mamy nadzieję, że ten sezon będzie niezapomniany dla każdego i każdej z Was. Czekają nas niesamowite przygody, emocje i piękno górskich szlaków. Dołączcie do naszej społeczności i razem odkrywajmy magiczne zakątki naszego regionu! 

 

Do zobaczenia na szlaku!