Wroć
Dalej

Drogie dzieci, drodzy rodzice! Przed nami letnie zajęcia profilaktyczno-animacyjne na osiedlu Plac Grunwaldzki!

 

To lato będzie pełne wrażeń — szczególnie jeżeli dołączycie do nas na Curie 63a! Przygotowaliśmy dla Was bezpłatny program letnich zajęć profilaktyczno-animacyjnych! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

 

Kolorowy plakat wydarzenia. Na beżowym tle kolorowy wiatraczek. Poniżej duże napisy: Letnie zajęcia dla dzieci i młodzieży. Spędź z nami czas twórczo i blisko natury! 24-28 czerwca oraz 1-5 lipca.

projekt graficzny: Aleksandra Abramik

 

Czekają nas warsztaty kulinarne, podczas których dzieci nauczą się przygotowywać zdrowe potrawy, oraz warsztaty z kodowania i robotyki, wprowadzające w świat nowoczesnych technologii. W programie znajdą się również warsztaty teatralne, gdzie skupimy się na ciele, jego relacji z przestrzenią, głosem oraz otoczeniem natury. Będziemy eksperymentować i bawić się, bo teatr to także ekspresja przez przyjemność i zabawę. Nie zabraknie warsztatów kreatywnych rozwijających wyobraźnię oraz mnóstwa czasu spędzonego na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody w tym wycieczki do lasu zakończonej wspólnym ogniskiem!

 

Harmonogram zajęć oraz zapisy

 

Widzimy się od poniedziałku do piątku; opiekę zapewniamy w godzinach 9.00–15.00. W ciągu dnia zapewniamy dwa zdrowe posiłki.

 

  • 1 tydzień: 24-28.06
  • 2 tydzień: 1-5.07

 

Na zajęcia obowiązują zapisy poprzez formularz pod linkiem: https://bit.ly/letniezajecia2024

 

W tym momencie lista uczestników_czek jest już zapełniona i przyjmujemy zgłoszenia tylko na LISTĘ REZERWOWĄ. 

 

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu, który znajduje się pod adresem: bit.ly/CENTRUMdzieci2023_regulaminPLUA.

 


Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.