Wroć
Dalej

W dniach 3-5 marca 2023 roku obywają się trwają Międzynarodowe Targi Turystyczne w Centrum Konferencyjno-Eventowym Tarczyński Arena Wrocław! Będziemy tam i my!

 

Przez całe targi będzie można nas znaleźć przy dwóch stoiskach: stoisku Łącza Nas Góry i Bliżejgór oraz dolnośląskim stoisku prezentującym nasze działania na rzecz społeczności ukraińskiej. Dodatkowo będzie można nas także posłuchać! W piątek bierzemy udział w dwóch panelach:

 

  • godzina 11:20 | Turystyka i wypoczynek osób z niepełnosprawnościami | scena główna
  • godzina 13:25 | Społeczny wymiar turystyki | sala fair play

 

Będziemy rozmawiać o dostępności oferty turystycznej, o tym, jak włączać poprzez turystykę, czego nauczyliśmy się dzięki doświadczeniom pomocowym dla Ukraińców, jakie są dobre, a jakie złe praktyki w działaniach integracyjnych na polu turystyki. Zastanowimy się, czy wszyscy korzystają z turystyki tak samo i czym turystyka jest lub może być dla osób o specjalnych potrzebach, osób chorych i ich rodzin oraz jak wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu turystycznego. Zainteresowani, zainteresowane? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, dyskusjach oraz zachęcamy do odwiedzenia naszych stoisk!

 

UWAGA! W piątek osoby z niepełnosprawnościami i ich asystenci_tki wchodzą za darmo!

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie na stronie: www.mttwroclaw.pl

 

Pozioma grafika: W kilku miejscach kolorowe pociągnięcia pędzlem. Pośrodku duży napis: międzynarodowe targi turystyki i czasu wolnego.
materiały organizatora