Wroć
Dalej

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy niezwykłą przyjemność prowadzić letnie zajęcia profilaktyczno-animacyjne dla dzieci i młodzieży. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za tę niezwykłą dawkę dobrej energii i podsumować jak minął nam początek wakacji!

 

fot. Aleksandra Skowrońska

Stałym punktem naszych letnich wędrówek było Multicentrum oraz w Pawilon Czterech Kopuł. Tam dzieci konstruowały, programowały i tworzyły jak prawdziwi artyści! Spędziliśmy także dużo czasu na świeżym powietrzu w Ogrodzie Botanicznym UWr oraz w Parku Szczytnickim. Tam dzieci miały możliwość bawić się, uczestniczyć w różnorodnych grach terenowych i odkrywać uroki natury.

 

fot. Rafał Czapliński

Nie zabrakło aktywności plastycznych – dzieci wykonały ozdobne wełniane makatki oraz własnoręcznie ozdobiły bawełniane plecaczki, które mamy nadzieję, że będą im służyły podczas kolejnych wycieczek! Zapewniliśmy także dzieciom czas na integrację, zabawę się na pobliskim placu zabaw oraz wspólne posiłki. Podczas letnich zajęć nie zapomnieliśmy również o aspektach profilaktycznych, które są niezwykle ważne dla rozwoju dzieci i młodzieży – rozmawialiśmy o sposobach na pełne frajdy, ale przede wszystkim bezpieczne wakacje.

 

fot. Aleksandra Skowrońska

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za udział w zajęciach. Do zobaczenia we wrześniu – wtedy wracamy z regularnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży w Centrum.

 


 


Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.