Wroć
Dalej

Drodzy i drogie, czas na podziękowania za tegoroczną edycję Święta Osiedla Plac Grunwaldzki!

 

Święto Osiedla w gronie partnerstwa lokalnego „Nasz Grunwald” zorganizowaliśmy już trzeci rok z rzędu, każda kolejna edycja to dla nas wielka radość. Wasza obecność na wydarzeniach i ogromny entuzjazm, jakim się z nami dzielicie, są dla nas nie tylko wielką motywacją do dalszych działań, ale przede wszystkim sprawiają, że na co dzień nieużywane przestrzenie Grunwaldu ożywają i tętnią sąsiedzkim życiem!

 

Kolorowa, pozioma fotografia, przedstawiająca warsztaty ceramiczne, odbywające się na świeżym powietrzu. Przy dużym stole Dwie osoby wykonują gliniane rzeźby. Nad nimi pochyla się młoda kobieta i robi im zdjęcie telefonem.
fot. Marcin Szczygieł

Dziękujemy, że tak licznie przybyliście na piknik na Kampus Grunwaldzki, który stanowił istotną część naszych obchodów. To właśnie dzięki Wam mieliśmy okazję spędzić czas razem, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami, pysznym jedzeniem i wspaniałą atmosferą. Wasza obecność jak co roku dała temu wydarzeniu wyjątkowy charakter i długo nie zapomnimy ostatniej soboty, to pewne!

 

Jesteśmy również wdzięczni naszym partnerom i współorganizatorom, którzy wnieśli znaczący wkład w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego Święta Osiedla. Dzięki Waszemu wsparciu mieliśmy możliwość zorganizowania bogatego programu, który dostarczył lokalnej społeczności niezapomnianych chwil i emocji. W tym zacnym gronie są m.in.:

 

 

Do zobaczenia za rok, tymczasem widzimy się u nas w Centrum, na podwórkach i skwerach, na terenie całego Grunwaldu przez całe wakacje!

 

Kolorowa, pozioma fotografia, przedstawiająca grupę osób w różnym wieku, stojącą na chodniku. Przed nimi Maciek Wlazło - przewodnik spaceru, opowiadający o miejscu, w którym przystanęła grupa.
fot. Marcin Szczygieł


 

Święto Osiedla Plac Grunwaldzki 2023 realizowane jest dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław w ramach projektu „CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – SKŁODOWSKIEJ-CURIE”.