Wroć
Dalej

Tegoroczne zajęcia podwórkowe Lato na podwórku dobiegły końca! Był to wspaniały czas wspólnych przygód, zabaw, a także nauki. Wakacje szybko zleciały, a my czujemy ogromną wdzięczność za każde nasze spotkanie oraz za Waszą obecność!

 

fot. Kalina Żaczek

W tym roku podczas warsztatów korzystaliśmy_łyśmy z pakietu sensorycznego „Poczuj Polskę”, który powstał w ramach programu „Barwy Wspólne” Narodowego Centrum Kultury. Praca ze scenariuszami była pełna różnorodnych doświadczeń i odkryć związanych z naszymi zmysłami oraz wspólnym działaniem. Podczas eksploracji dźwięków, liter, zapachów i smaków, dzieci nie tylko rozwijały swoją kreatywność, ale także wzmacniały więzi między sobą poprzez wspólne działania i dialog.

 

Program nie tylko skupiał się na odkrywaniu piękna otaczającego świata, ale również kładł nacisk na szacunek, otwartość oraz umiejętność współpracy, co stanowiło wartościową lekcję dla uczestników i uczestniczek. #barwywspólne

 

fot. Kalina Żaczek

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych partnerów, dzięki którym na spotkaniach z dziećmi pojawiły się rozmowy o bezpieczeństwie, ochronie środowiska czy opiece i pomocy naszym czworonożnym przyjaciołom! FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy, Straż Miejska Świdnica. Bardzo doceniamy Wasze wsparcie! Dziękujemy także świdnickiej firmie Drukenhaft.pl, która zaopatrzyła naszą ekipę w koszulki. Dzięki Wam było nas widać z daleka! Polecamy gorąco!

 

To co? Widzimy się za rok?


Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.

Warsztaty z wykorzystaniem sensorycznego pakietu „Poczuj Polskę” z programu Barwy Wspólne. Partner Narodowe Centrum Kultury.

Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miasta Świdnica.

Facebook: facebook.com/LatoNaPodworku/
Instagram: instagram.com/LatoNaPodworku/