Wroć
Dalej

Z radością informujemy o pierwszym szkoleniu dla uczestniczek i uczestników projektu: (Po)łączą nas góry! Razem rozwijamy turystykę społeczną!

 

Pomarańczowa grafika, po prawej stronie napis: (Po)łączą nas góry! Poniżej dopisek: Razem rozwijamy turystykę społeczną. Na samym dole pasek z logotypami: Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, Fundacja Ładne Historie i Łączą nas góry oraz dopisek o finansowaniu: Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Po lewej stronie grafika: dwie postaci z plecakami górskimi wędrują po górskich szczytach.

 

Wspólnie z agencją Leżę i Pracuję przygotowaliśmy szkolenie, którego tematem będzie komunikacja interpersonalna. Kiedy? 24 marca w godzinach 15:00-19:00 (ONLINE).

 

Majka Lipiak, przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna, prezeska zarządu w Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową, opowie uczestnikom i uczestniczkom spotkania o autoprezentacji i pierwszych kontaktach z potencjalnymi pracodawcami. Pojawią się m.in. takie zagadnienia:

  • Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.
  • Co doceniają dzisiejszy pracodawcy?
  • Czy / Jak mówić o swojej niepełnosprawności w procesie rekrutacji.
  • Do’s & don’ts, czyli co robić, a czego nie robić, pisząc maila do pracodawcy.
  • Jak powinno wyglądać CV w 2022 r.?
  • Narzędzia przydatne w procesie rekrutacji.

 

W szkoleniu udział wezmą zarówno uczestnicy i uczestniczki projektu: testerzy_rki i praktykantki_ci, jak i rodzice oraz opiekunowie_nki dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

 

Do zobaczenia!

 

Widok z góry na leżącą w łóżku młodą, uśmiechniętą kobietę. Ma rozpuszczone ciemne włosy, żółty sweterek i białą bluzkę. To prezeska zarządu Leżę i Pracuję - agencji marketingowej dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory/

Logotyp Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny