Wroć
Dalej

Już w ten piątek (29.04) w godzinach 16:30-18:30 w naszej siedzibie na Curie 63a we Wrocławiu odbędzie się szkolenie z wyrażania emocji dla uczestniczek i uczestników projektu (Po)łączą nas góry! Razem rozwijamy turystykę społeczną!

 

Pomarańczowa grafika, po prawej stronie napis: (Po)łączą nas góry! Poniżej dopisek: Razem rozwijamy turystykę społeczną. Na samym dole pasek z logotypami: Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, Fundacja Ładne Historie i Łączą nas góry oraz dopisek o finansowaniu: Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Po lewej stronie grafika: dwie postaci z plecakami górskimi wędrują po górskich szczytach.

 

Wspólnie z Fundacją Imago przygotowaliśmy szkolenie, którego tematem będzie wyrażanie emocji, komunikacja i w grupie, i na zewnątrz.

 

Szkolenie poprowadzi trenerka Marta Cygan – doradczyni zawodowa i personalna, pedagożka, trenerk, coach, nauczycielka akademicka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Pedagogika, poradnictwo), Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (studia podyplomowe „Doradca – Trener – Konsultant. Całożyciowe poradnictwo zawodowe”) oraz Szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu treningów, warsztatów, szkoleń i zajęć dydaktycznych oraz indywidualnego i grupowego poradnictwa dla różnych grup klientów (m.in. uczniowie, studenci, osoby bezrobotne, seniorzy, nauczyciele, pracownicy socjalni, pracownicy różnych instytucji sektora publicznego i pozarządowego, osoby z niepełnosprawnościami, asystenci, trenerzy aktywności i trenerzy pracy). Specjalizuje się w poradnictwie edukacyjno – zawodowym oraz całożyciowym, doradztwie personalnym, edukacji dorosłych oraz aktywizacji społecznej i zawodowej grup zagrożonych wykluczeniem społecznym. Poza bezpośrednią pracą z klientem indywidualnym i grupowym zajmuje się również tworzeniem i realizowaniem autorskich programów szkoleniowych, głównie w obszarze poradnictwa oraz rozwoju osobistego i zawodowego. W pracy zawodowej inspiruje się nurtem konstruktywistycznym oraz holistycznym podejściem do człowieka i rozumienia kariery jako procesu jego całożyciowego rozwoju.

 

W szkoleniu udział wezmą zarówno uczestnicy i uczestniczki projektu: testerzy i testerki, praktykantki i praktykanci, jak i rodzice oraz opiekunowie opiekunki dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

 

Do zobaczenia!

 

Młoda uśmiechnięta kobieta na czerwonym tle. To Marta Cygan. Ma ciemne, lekko kręcone włosy do ramion, białą bluzkę z kołnierzykiem oraz granatową marynarkę.

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory/

 

Logotyp Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny