Wroć
Dalej

OTWARTA_PRACOWNIA zaprasza na jesienny cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży ze Świdnicy w ramach projektu (BEZ)TROSKA. Jest to cykl warsztatów psychospołecznych, relaksacyjnych oraz indywidualnych konsultacji dzieci i młodzieży. Zajęcia zostaną zrealizowane w kilku grupach wiekowych i dwóch Świdnickich lokalizacjach.

 

Uśmiechnięta młoda dziewczynka wystawia język do aparatu. Obie ręce układa w znak victorii.
fot. Kalina Żaczek

Przygotowaliśmy dla Was następujące warsztaty:

 

 • Instrukcja obsługi siebie
  O co chodzi z tymi emocjami? Co robić, gdy nie wiem, jak sobie radzić z codziennością? Jak mówić, żeby dorośli słuchali? Jak poczuć się dobrze ze sobą? Kim jestem? Gdzie zmierzam i po co?

  Zajęcia poprowadzi Sylwia Łopacka, która spotkała się z dziećmi w ramach warsztatów ODETCHNIJ Z KULTURĄ i warsztatów uważności dla dzieci i młodzieży – psycholożka z dużym doświadczeniem, spokojem, życzliwością i umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą.

  LOKALIZACJA: Miejskie Centrum Wspierania Inicjatyw, Rynek 39/40, Świdnica.
  Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/ruzmRvRsj9PUnXkPA

 • Pracownia Mocy
  Warsztaty mają na celu rozwój umiejętności i kompetencji psychospołecznych, a także procesu samopoznania i wzmocnienia własnej wartości.

  Zajęcia poprowadzi Marcin Kuc, psycholog (obrona październik 2022), socjoterapeuta specjalizujący się w szeroko pojętej pomocy, wsparciu i terapii dzieci, młodzieży, a także pracy z rodziną i parami. Od prawie 20-lat edukuje, terapeutyzuje, wspiera i motywuje do spełniania swoich marzeń.

  LOKALIZACJA: ul. Sikorskiego 64 (nowy budynek Limonki), Świdnica.
  Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/MaovVdGpaZLCaR5z7

 

Grupa młodych dziewczynek bawi się w parku w przeciąganie liny.
fot. Kalina Żaczek

Gorąco zachęcamy do zapisów i udziału w warsztatach!

 


Organizatorem jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt finansowany w ramach programu PAJACYK – pomoc psychospołeczna Polskiej Akcji Humanitarnej.