Wroć
Dalej

„Projekt (BEZ)TROSKA — wsparcie psychospołeczne dzieci i młodzieży w Świdnicy oraz na osiedlu Plac Grunwaldzki we Wrocławiu” finansowany z Pajacyk – Polska Akcja Humanitarna, to inicjatywa, która połączyła potrzeby naszych odbiorców i odbiorczyń oraz zespołów w dwóch lokalizacjach.

 

Grupa dzieci w różnym wieku siedzi pod drzewem na kolorowej chuście. Dziewczynka siedząca pośrodku wskazuje palcem poza kadr, reszta dzieci patrzy we wskazanym kierunku.
fot. Kalina Żaczek

Na Placu Grunwaldzkim jesienią czeka nas cykl warsztatów psychospołecznych, relaksacyjnych oraz indywidualnych konsultacji dla dzieci i młodzieży, na które serdecznie zapraszamy! Spójrzcie, co dla Was przygotowaliśmy:

 

  • PRACOWNIA MOCY to zajęcia z cyklu warsztatów umiejętności psychospołecznych mających na celu wzmocnienie pewności siebie poprzez wydobycie mocnych stron i pokazanie dzieciom w praktyce ich kompetencji. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymają wskazówki, jak radzić sobie w stresujących i trudnych dla nich sytuacjach.

 

  • DZIEŃ GAPIENIA SIĘ W NIEBO to warsztaty z cyklu zajęć o uważności, relaksacji i poznawaniu swoich mocy! Będą to spotkanie, które pomogą zwrócić uwagę dzieci na ich własne samopoczucie, napięcia, emocje oraz wyposaży uczestników i uczestniczki w narzędzia pracy z ciałem — ćwiczenia oddechowe i rozluźniające.

 

Uśmiechnięta młoda dziewczynka wystawia język do aparatu. Obie ręce układa w znak victorii.
fot. Kalina Żaczek

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz: bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

 

Dokładny harmonogram zajęć znajdziecie tutaj: placgrunwaldzki.com/pracownie/pracownia-dzieci-i-mlodziezy

 


Realizacja działań jest możliwa dzięki dofinansowaniu z programu Pajacyk — Polska Akcja Humanitarna.