Wroć
Dalej

Już za trzy tygodnie – 24 czerwca wracamy na świdnickie podwórka z zajęciami edukacyjno-animacyjnymi! Zanim jednak rozpoczniemy sezon wakacyjny, chcemy Was zaprosić na dwa wyjątkowe wydarzenia.

 

zdjęcie: Kalina Żaczek

 

  • Już jutro o 16:00 otwieramy sezon na świdnickim skateparku. Będzie się działo! Warsztaty, konkursy, animacje dla najmłodszych oraz pokazy akrobacji na rolkach, hulajnogach i rowerach. Zajęcia na skateparku będą się odbywać regularnie we wtorki i czwartki, także nie zapomnijcie o zapisach i wpadajcie!

 

  • Natomiast 15 czerwca robimy sobie wspólną rozgrzewkę przed podwórkami i zapraszamy na rodzinne warsztaty z elementami majsterkowania, programowania i doświadczeń – Strefa Maker Kids and Family. Świetny pomysł na rodzinną, kreatywną sobotę! Warsztaty odbędą się w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych na ul. Długiej 33 w godz. 10:00-15:00 i obowiązują na nie zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/12miNjktvBicpKRS7

 

zdjęcie: Marta Sobala

 


Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz ze środków gminy Miasta Świdnica.
Dofinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.