Wroć
Dalej

Koniec szkoły! Takie newsy końcem listopada możliwe tylko u nas! Z racji tego, że rozwój dla nas jest bardzo ważny, staramy się poświęcać jak najwięcej czasu, aby ciągle się kształcić, uczyć, rozwijać.

 

Kolorowa, pozioma fotografia: młody mężczyzna w kolorowej koszuli i czarnej czapce to Kosma - koordynator świdnickich zajęć na skateparku. Na zdjęciu uśmiecha się pogodnie, pozując obok Marysi Ziębi - prezeski Fundacji Ładne Historie.

fot. Kalina Żaczek

 

Kosma Krupa, dotychczas będący jednym z koordynatorów i animatorów Lata na podwórku, czuwający również nad warsztatami na skateparku, ukończył właśnie Szkołę Dobrego Wolontariatu, w związku z czym stał się oficjalnie koordynatorem wolontariatu w Fundacji Ładne Historie!

 

Podczas 84 godzin zajęć stacjonarnych i 20 godzin webinariów najlepsi i najbardziej doświadczeni prowadzący związani z Narodowym Instytutem Wolności przekazywali mu wiedzę i umiejętności, niezbędne do zmierzenia się z trudnościami, jakie mogą pojawić się w koordynacji wolontariatu.

 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy zatem kciuki za pomyślność oraz owocną pracę!

 

 


Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.