Wroć
Dalej

Zapraszamy partnerów_ki i uczestniczki_ków Ogólnopolskiej Sieci Rzecznictwa Turystyki Wytchnieniowej oraz osoby, organizacje i podmioty chcące dołączyć do naszej inicjatywy, do udziału w planowanych w sierpniu wizytach studyjnych.

 

Dwie najbliższe wizyty studyjne odbędą się w terminach:

 

  • 20-21 sierpnia (sobota, niedziela)
    oraz
  • 27-28 sierpnia (sobota, niedziela)

 

W planie wizyt między innymi niedzielne wycieczki górskie z projektem Łączą nas góry, w czasie których wspólnie z osobami z niepełnosprawnościami i ich rodzinami zdobędziemy szczyty w: Jakuszycach  (Stacja Turystyczna Orle – Kobyla Łąka) i Rudawach Janowickich (Skalny Most).

 

Gościom i gościniom wizyt studyjnych zapewniamy nocleg i wyżywienie oraz dojazd (i powrót) na wycieczki w Sudety. Osobom, które będą miały życzenie przyjechać, dzień wcześniej, oferujemy wsparcie w zakresie organizacji czasu i noclegu we Wrocławiu.

 

Więcej informacji o naszej Ogólnopolskiej Sieci Rzecznictwa Turystyki Wytchnieniowej znajdziecie na stronie: ladnehistorie.pl/ogolnopolska-siec-rzecznictwa-turystyki-wytchnieniowej/

 

Zapraszamy do zgłoszeń i zapisów:

 

 

 


 

Organizatorem projektu jest Fundacja Ładne Historie.
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

facebook.com/LaczaNasGory
instagram.com/LaczaNasGory

Logotyp Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny