Wroć
Dalej

Sezon warsztatów nauki jazdy na hulajnogach, rolkach i deskorolkach tydzień temu został oficjalnie zamknięty! Dziękujemy Wam pięknie, było ekstra!

 

Za nami 24 warsztaty (czyli około 70 godzin lub też 4320 minut zajęć), podczas których pojawiło się ponad 90 uczestniczek i uczestników! Najwytrwalsi i najwytrwalsze korzystali_ły ze wszystkich warsztatów, uczyli_ły się jeździć zarówno na rolkach, jak i deskorolkach i hulajnogach – dla Was czapki z głów!

 

Kolorowa, pozioma fotografia zrobiona podczas otwarcia zajęć na skateparku. Duża grupa osób w różnym wieku pozuje do zdjęcia - cześć dzieci ma rowery, część deskorolki, inne hulajnogi.
fot. Kalina Żaczek

Dziękujemy Wam za otwartość na nowe wyzwania i chęć nauki! Od samego początku byliście_łyście pełni_e energii i gotowe_i podjąć się każdego zadania. Wasze zdolności i umiejętności rozwijały się z każdymi kolejnymi warsztatami. Bardzo doceniamy Waszą determinację i odwagę, że przekraczaliście swoje granice i lęki związane z nauką sportów ekstremalnych! Dziękujemy również za niesamowitą atmosferę, jaką to właśnie Wy stworzyłyście_liście na naszych zajęciach! Wasze wsparcie dla siebie nawzajem było naprawdę inspirujące – uczyliście_łyście się nie tylko od instruktorów, ale i od samych siebie.

 

Wielkie podziękowania kierujemy również do naszych instruktorów, którzy byli z Wami na każdym kroku i pomagali rozwijać Wasze umiejętności. Dzięki ich zaangażowaniu, profesjonalizmowi i cierpliwości nauczyliście się naprawdę wiele! Juicy Skateboarding SchoolPiotrowski Michał, Michał Bryniarski – jesteście najlepsi!

 

Dziękujemy Wam również za włączenie się do naszej kampanii „Czysta kultura jazdy” – dzięki Waszej pomocy okazało się, że raptem w kilka minut wszystkie śmieci znikały z naszego skateparku, czyniąc to miejsce radosnym dla oka, ciała i ducha! Tutaj też musimy wspomnieć o Wydziale Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy: za wsparcie w ramach akcji Czysta Świdnica – dziękujemy!

 

Trzech chłopców siedzących na deskorolce i hulajnogach odpoczywających na skateparku.
fot. Kalina Żaczek

Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok, już nie możemy się doczekać!

 


 

Projekt był dofinansowany ze środków Gminy Miasta Świdnica ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2023 rok.

Facebook: facebook.com/LatoNaPodworku/
Instagram: instagram.com/LatoNaPodworku/